


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий рюкзачок із пластиковим верхом "Міньйон".
Основні характеристики:
- ущільнена спинка з еластичними регульованими лямками під зріст малюка;
- прогумована ручка для підвішування та перенесення в руках;
- водонепроникний, що дає змогу використовувати його в дощовиту погоду;
- одне основне відділення на блискавці.
Матеріал: виготовлений із водонепроникного поліуретану з яскравим малюнком на пластиковій лицьовій частині, спинка виготовлена з матеріалу оксфорд.
Размер: 35 х 25 х 15 см.
Вік: від 2 до 7 років.
Легко протирається вологою губкою.
!!! Їде в захисній плівці, яку потрібно зняти перед використанням!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | ЕВА |
| Персонажі | Нікчемний Я (Міньйон) |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 520 ₴
