


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий рюкзачок із пластиковим верхом "Міньйон". Основні характеристики: - Ущільнена спинка з еластичними регульованими лямками під ріст малюка; - прогумована ручка для підвішування та перенесення в руках; - водонепроникний, що дозволяє використовувати його у дощову погоду; - одне основне відділення на блискавці. Матеріал: Виконаний з водонепроникного поліуретану з яскравим малюнком на пластиковій лицьовій частині, спинка виконана з матеріалу оксфорд. Розмір: 24 х 32 х 15 см. Вік: від 2 до 7 років. Легко протирається вологою губкою. !!!Йде у захисній плівці, яку потрібно зняти перед використанням!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 520 ₴
