
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий Рюкзак у формі вівці.
Яскраві, красиві, якісні рюкзаки для Ваших діток. Стануть відмінним подарунком.
Особливості:
- тримають форму, навіть без наповнення;
- м'який, тому буде комфортно для малюків;
- водонепроникний - в дощ речі Вашої дитини залишаться сухими і не пошкодженим;
- зроблений з екологічно чистого матеріалу;
- міцний, тож дитина зможе використовувати його тривалий час.
Містить 1 основне відділення, 1 передня кишеня, 2 бічних кишені.
Розмір (В*Ш*Г): 26 * 21 * 8 см.
Матеріал: неопрен.
Вік: від 2 до 7 років (дітям до 120 см).
Легко переться в машинці і швидко сохне, дуже легко миється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 26 см |
| Глибина | 8 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 21 см |
- Ціна: 360 ₴
