


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на коляску — незамінний помічник молодої мами.
Завдяки своїм об'ємам вміщають у себе всі необхідні речі для комфортної прогулянки, походу в гості, у поліклініку. Можна скласти одяг, пляшечки, соски, іграшки, їжу для дитинки та необхідні аксесуари мами.
У сумці одне велике відділення з кишенями під пляшечки та інше; зовнішні кишені для телефона, соски тощо. Застібається на липучку.
Вішається на коляску.
Дуже зручні, стильні, функціональні.
Матеріал: Оксфорд.
Розмір: 36*16*13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка для приладдя |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 16 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 395 ₴
