

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика і містка корзина для іграшок або для зберігання білизни.
Чудово виглядає в дитячій кімнаті.
Її легко переміщати по всьому будинку за допомогою міцних ручок.
Модель виконана з щільної тканини, легко складається і займає мало місця у складеному вигляді. Також з легкістю розкладається.
Кошик виконана з водонепроникної тканини.
Кошик відмінно тримає форму.
Розміри: висота – 40 см, ширина – 25 см, глибина - 35 см.
Матеріал: бавовна з водонепроникним просоченням.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Синій |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Висота | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри кошика | |
| Глибина кошика | 35 мм |
| Ширина кошика | 25 мм |
| Висота кошика | 40 мм |
- Ціна: 380 ₴
