



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий і місткий кошик для іграшок або для зберігання білизни. Чудово виглядає у дитячій кімнаті. Її легко переміщати по всьому будинку за допомогою міцних ручок. Модель виконана з щільної тканини, легко складається і займає мало місця в складеному вигляді. Також з легкістю розкладається. Кошик виконаний з водонепроникної тканини. Кошик чудово тримає форму. Розміри: висота – 50 см, діаметр – 40 см.
Матеріал: бавовна з водонепроникним просоченням.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри кошика | |
| Діаметр | 40 см |
| Висота кошика | 50 мм |
- Ціна: 380 ₴
