




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак дитячий із твердим 3Д малюнком.
Яскраві, красиві, якісні рюкзачки для дітей. Стануть чудовим подарунком на будь-яке свято.
Особливості:
- тримають форму навіть без наповнення;
- м'яка спинка, тому буде комфортно для малюків;
- Зроблений з екологічно чистого матеріалу;
- ремінець-повідець, який легко можна зняти або прикріпити до рюкзачка;
- міцний, тому дитина зможе використовувати його довгий час;
- світловідбиваючі нашивки, які нададуть безпеці Вашій дитині у темну пору доби.
Містить 1 основне відділення, 1 передню кишеню, 2 бічні кишені.
Розмір (В * Ш * Г): 30 * 22 * 12 см.
Матеріал: поліестр.
Вік: від 1 до 5 років.
Легко переться в машинці і швидко сохне, легко миється.
В НАЯВНОСТІ ФІОЛЕТОВИЙ КОЛІР!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Персонажі | Динозаври |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 450 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 590 ₴



