




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляжна сумка EVA 48×24×36 см бірюзова — водонепроникна сумка для пляжу, басейну та подорожей
Стильна та містка сумка з EVA — ідеальний вибір для пляжу, басейну, пікніка, шопінгу або подорожі. Вона легка, міцна, не боїться вологи та легко очищується після використання.
Переваги:
- водовідштовхувальний матеріал EVA;
- великий розмір 48×24×36 см;
- легко вміщує рушники, одяг, косметику, воду та інші речі;
- не вбирає запахи;
- зручні м’які ручки, які не натирають плече;
- стильний літній дизайн;
- легко миється;
- знімні ручки;
- зручно лягає у валізу.
Характеристики:
Тип: пляжна сумка / сумка-шопер
Матеріал: EVA
Розмір: 48×24×36 см
Колір: бірюзовий
Призначення: пляж, басейн, пікнік, подорожі, покупки
Догляд: можна мити водою
Кольори в наявності: малиновий, рожевий, бірюзовий.
Доставка та оплата:
Відправляємо по Україні Новою Поштою та Укрпоштою.
Відправка протягом 24 годин. Оплата на карту, за реквізитами, післяплата або Prom-оплата.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бірюзовий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Великий |
| Кількість відділень | 1 |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
| Відділення | 1 основний |
| Основні | |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Пляжний |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стиль | Спортивний |
| Паковання засобу | Без пакету |
| Оздоблення та прикраси | Перфорація |
| Підкладка | Немає |
- Ціна: 1 900 ₴
